Arkiv

Keramik/Porslin - Sida 1433

Mat- och kaffeservis England

Mat- och kaffeservis England

Vas i majolika Rörstrand

Vas i majolika Rörstrand

Uppläggningsfat i porslin Meissen

Kopp med fat empire

Kopp med fat empire

Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta

Tomtar spargris

Tomtar spargris

Lockurna Kina

Lockurna Kina

Stig Lindberg vaser fat

Stig Lindberg vaser fat

Lisa Larsson figuringrupp

Lisa Larsson figuringrupp

Matservis 1800-talets slut

Matservis 1800-talets slut

Urnor i porslin 1800-tal

Urnor i porslin 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev