Matservis 1800-talets slut
2011-12-02
112769
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSERVIS, 86 dlr, porslin, 1800-talets slut, polykrom dekor av blommor, bestående av, 24 djupa tallrikar, 15 mattallrikar, 23+13 assietter, terrin, kanna, karott med lock, såsskål, 7 uppläggningsfat
Enstaka nagg