Arkiv

Guld/Smycken - Sida 1315

Hänge kedja 18 k guld

Hänge kedja 18 k guld

Armband

Armband

Brosch

Brosch

Spänne

Spänne

Armband sydvästra USA

Armband sydvästra USA

Halsband silver 1900-talets första hälft/mitt

Broscher hängen armband fodral silver

Hängen 18 k röd/vitguld briljanter

Armband 18 k guld

Armband 18 k guld

Hänge äldre granater

Hänge äldre granater

Collier odlade vita sötvattenspärlor

Halskedja 1800-tal

Halskedja 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev