Halskedja 1800-tal
2014-02-08
228127
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, 1800-tal, otydligt stämplad PGS, längd 57,5 cm, vikt ca 5,8 g