Arkiv

Glas - Sida 724

Golvvas 1800-talets slut

Golvvas 1800-talets slut

Alvar Aalto

Alvar Aalto

Design Edward Hald för Orrefors

Vas Erika Lagerbielke

Vas Erika Lagerbielke

Champagneglas Odelberg Junior

Champagneglas Odelberg Junior

Kosta Boda

Kosta Boda

Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala

Vas i klarglas

Vas i klarglas

Glasservis 1800-tal

Glasservis 1800-tal

Skålar Sven Palmqvist fuga

Skålar Sven Palmqvist fuga

Vaser skålar Miniatyrer

Vaser skålar Miniatyrer

Salvador Dali Rosenthal Jahresteller 1979

Vårt Nyhetsbrev