Arkiv

Glas - Sida 400

Vas Daum jugend

Vas Daum jugend

Bordslampa i glas

Bordslampa i glas

Vinglas 1700-tal

Vinglas 1700-tal

Glasservis 1900-talets första hälft

Reijmyre champagneglas

Reijmyre champagneglas "Juhlin"

Reijmyre vinglas

Reijmyre vinglas "Slottet"

Tantalus 1900-talets första hälft

Timglas murano

Timglas murano

Paul Hoff

Paul Hoff

Eva Englund Graal för Orrefors

Prelude glasservis

Prelude glasservis

Glasservis Pippi design Walter Hickman

Vårt Nyhetsbrev