Arkiv

Diverse - Sida 923

Specialauktion Allmoge kista

Specialauktion Allmoge kista

Ikon S:t Nikolaus riza av förgylld metall

Gjutjärnsurnor

Gjutjärnsurnor

Bestick nysikver

Bestick nysikver

Josef Frank ljusstake

Josef Frank ljusstake

Josef Frank ljusstake

Josef Frank ljusstake

Guldmynt

Guldmynt

En samlares hem Kuriosa

En samlares hem Kuriosa

Ljusstkar empirestil

Ljusstkar empirestil

Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal

Tändare bl a Dunhill

Tändare bl a Dunhill

Skyltar

Skyltar

Vårt Nyhetsbrev