Skyltar
2018-01-03
512043
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKYLTAR, 2 st, Tullbevakningsstation, bemålad plåt, 40x59 cm
PROVENIENS: Tullverket
Delvis kraftig slitage