Arkiv

Diverse - Sida 863

Urna efter original Skärfva gods

Fågelbad i patinerad sandsten

Fågelbad i patinerad sandsten

Schatull

Schatull

Bricka i trä, Gallé

Bricka i trä, Gallé

Kandelabrar nysilver

Kandelabrar nysilver

Ljusstakar senbarockstil 1800-tal

Korgsläde, 1900-talets början

Korgsläde, 1900-talets början

Isis figurin

Isis figurin

Mynt Danmark

Mynt Danmark

Brännvinsschatull KAK

Brännvinsschatull KAK

OS London 1908 Sportmemorabilia

Vårt Nyhetsbrev