Bricka i trä, Gallé
2016-11-06
417664
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRICKA, 1900-tal, trä med blommor i intarsia, Gallé, 17x28,5 cm
Proveniens: Inköpt 1970 på Salle Drouot, Paris