Arkiv

Diverse - Sida 771

Tazzor 1800-tal

Tazzor 1800-tal

Barnvagn omkring 1900

Barnvagn omkring 1900

Solfjäder i etui

Solfjäder i etui

Dukar servetter

Dukar servetter

Josef frank Gardiner

Josef frank Gardiner

Skulptur i borns på mässingssockel

Eldverktyg mässing

Eldverktyg mässing

Modellkanon

Modellkanon

Skulptur 1800-talets slut

Skulptur 1800-talets slut

Fågelbad

Fågelbad

Trädgårdsbord med marmorskiva

Trädgårdsbord med marmorskiva

Spegellampett 1800-tal

Spegellampett 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev