Tazzor 1800-tal
2016-10-06
411045
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAZZOR, 1 par, 1800-tal, med hänklar, förgylld brons samt marmor, höjd ca 12,5 cm, längd ca 18 cm