Arkiv

Diverse - Sida 1698

Dörrhandtag senempire

Dörrhandtag senempire

Handdukar Dalsjöfors hellinne

Handdukar Dalsjöfors hellinne

Duk i damast

Duk i damast

Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna

Piedestaler

Piedestaler

Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal

Eldhundar

Eldhundar

Ytterfoder i konstrotting

Ytterfoder i konstrotting

Fernob trädgårdsmöbel

Fernob trädgårdsmöbel

Salutkanon

Salutkanon

Trädgårdsbord / cafébord 1900-talets början

Prydnadsvas

Prydnadsvas

Vårt Nyhetsbrev