Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SKRIN, 1800-tal, fanérat i valnöt, riklig intarsiadekor, höjd ca 22, 37x25 cm, senare nyckel medföljer
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador
684053
2019-10-26