Arkiv

Diverse - Sida 1663

Kämmer & Reinhardt flickdocka

Kämmer & Reinhardt flickdocka

Dockvagn 1900-talets början

Dockvagn 1900-talets början

Solur 1900-tal

Solur 1900-tal

Folke Ahrström modell Thebe för Gense

Trädgårdslejon

Trädgårdslejon

Tämdstickor 1900 talets första del

Sedel 1792

Sedel 1792

Fågelbad

Fågelbad

Ryskt krucifix

Ryskt krucifix

Ljusstakar brons 1800-tal

Ljusstakar brons 1800-tal

Oskarströms Linne

Oskarströms Linne

Sengustavianska ljusstakar

Sengustavianska ljusstakar

Vårt Nyhetsbrev