Tämdstickor 1900 talets första del
2017-03-11
446605
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TÄNDSTICKOR, 1900-talets första del, säkerhetständstickor, 25 förpackningar á 10 st i varje,
Slitage, förpackningarna oöppnade