Arkiv

Diverse - Sida 1467

Spegel design Josef Frank

Spegel design Josef Frank

Rökelsekar

Rökelsekar

Ljusstake smide Käck och Hedby

Servietter

Servietter "Gåsöga"

Rökelskar

Rökelskar

Dosor emalj

Dosor emalj

Brasställ metall

Brasställ metall

Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn

Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar

Flaskor 1700-tal

Flaskor 1700-tal

Ljusstakar 1800-talets andra hälft

Ljusstakar gustaviansk stil

Ljusstakar gustaviansk stil

Vårt Nyhetsbrev