Brasställ metall
2017-01-05
432278
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRASSTÄLL, 1900-talets början, metall, med parställda kannor, justerbar längd, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Ytskador