Arkiv

Diverse - Sida 1373

Kornischer 1900-tal

Kornischer 1900-tal

Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor

Venus

Venus

Restaurangsilver

Restaurangsilver

Restaurangsilver

Restaurangsilver

Appliquer mässing

Appliquer mässing

Stekpannor koppar

Stekpannor koppar

Serveringsvagn i art deco-stil av IKEA

Vette 1900-talets mitt

Vette 1900-talets mitt

Damast dukar och servetter

Damast dukar och servetter

Cakestand

Cakestand

Samling majblommor

Samling majblommor

Vårt Nyhetsbrev