Kornischer 1900-tal
2019-03-26
624188
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KORNISCHER, 3 st, 1900-tal, mahogny med bronserade detaöljer, längd 155+155+170 cm
slitage, smärre avslag