Arkiv

Diverse - Sida 1236

Lådspegel 1700-tal

Lådspegel 1700-tal

Kanna Lars Bökman Stockholm 1892

Cafébord gjutjärn marmor

Cafébord gjutjärn marmor

1054 - Korgar 1900-tal

1054 - Korgar 1900-tal

Spanni affisch

Spanni affisch

Mineraler

Mineraler

Ram 1900-talets andra hälft

Ram 1900-talets andra hälft

Tvättunna modell vipp

Tvättunna modell vipp

1570 - Samling svampar

1570 - Samling svampar

1130 - Ljusstakar och elefant

1130 - Ljusstakar och elefant

Jardiniere samt skål

Jardiniere samt skål

Avsatshylla

Avsatshylla

Vårt Nyhetsbrev