Avsatshylla
2020-02-04
730600
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AVSATSHYLLA, 1900-talets mitt, målat järn, höjd ca 74 djup 60 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage