Arkiv

Diverse - Sida 1219

Kandelabrar Empirestil

Kandelabrar Empirestil

Trädgårdsbord

Trädgårdsbord

Stop 17/1800-tal

Stop 17/1800-tal

Bestick Georg Jensen design Arne Jacobsen

Ram 1800-talets första hälft

Ram 1800-talets första hälft

Silvermynt Karl XV

Silvermynt Karl XV

Silvermynt Oskar I 1848

Silvermynt Oskar I 1848

Ushebti

Ushebti

Josef Frank ljusstake

Josef Frank ljusstake

Roco tågset spår Ho

Roco tågset spår Ho

Specialauktion Allmoge skrin

Specialauktion Allmoge skrin

Spis gjutjärn

Spis gjutjärn

Vårt Nyhetsbrev