Arkiv

Diverse - Sida 1183

Blomsterlåda Louis XV-stil

Blomsterlåda Louis XV-stil

Vattentunna i koppar

Vattentunna i koppar

Fiskkittlar 2 st

Fiskkittlar 2 st

Fotoalbum med vykort och fotografier

Nattljusstakar

Nattljusstakar

Skrin 17-1800-tal

Skrin 17-1800-tal

Fat och skålfat etnn 1700-tal

Fat och skålfat etnn 1700-tal

Vettar 1900-tal

Vettar 1900-tal

Julduk

Julduk

Kandelabrar 1 par mässing 1800-talets senare hälft

Skulptur Diana

Skulptur Diana

Bokstöd 1900-tal

Bokstöd 1900-tal

Vårt Nyhetsbrev