Vettar 1900-tal
2019-11-15
701978
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, bemålade, längd 27 resp 45 cm
Bruksslitage