Arkiv

Diverse - Sida 1008

Stjärnkikare

Stjärnkikare

Kandelaber

Kandelaber

Traktörpannor koppar

Traktörpannor koppar

Gardiner Svenskt Tenn

Gardiner Svenskt Tenn

Gardiner Svenskt Tenn

Gardiner Svenskt Tenn

Hårkammar

Hårkammar

Bordslampa

Bordslampa

Ljusstakar

Ljusstakar

Täckhuv försilvrad koppar

Täckhuv försilvrad koppar

Kyrkljusstakar 1800-tal

Kyrkljusstakar 1800-tal

Ram 1 par

Ram 1 par

Schackspel 1900-talets första hälft

Vårt Nyhetsbrev