Täckhuv försilvrad koppar
2016-05-16
383041
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄCKHUV, pläter/försilvrad koppar, sannolikt England 1800-tal, graverad crest med devis samt senare graverat "Wivel", ca 35x27 cm
Proveniens: Konditori Wivel Karlavägen Stockholm