Arkiv

Belysning - Sida 875

Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Taklampa Josef Frank

Taklampa Josef Frank

Carl Fagerlund, Orrefors taklampa

Golvlampa Atelje Lyktan

Golvlampa Atelje Lyktan

Väggljusstakar Louis XVI- stil

Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan

Bordslampor 1900-talets första hälft

Kartell

Kartell

Bouilottelampa 1900-tal

Bouilottelampa 1900-tal

Empireampel

Empireampel

Bordslampa Carl Fagerlund

Bordslampa Carl Fagerlund

Vårt Nyhetsbrev