Ampel Karl Johan
2016-09-12
404758
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AMPEL, mässing samt plåt, Karl Johan, 1800-talets början, för 5 ljus, invändigt elektrifierad, höjd ca 70 cm
Slitage