Arkiv

Belysning - Sida 819

Ljusstake barock

Ljusstake barock

Månskenslampa 1800-tal

Månskenslampa 1800-tal

Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt

Tennljusstakar

Tennljusstakar

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Firma Svenskt tenn bordslampa

Firma Svenskt tenn bordslampa

Ljuskrona Karl Johan-stil

Ljuskrona Karl Johan-stil

Månskensampel

Månskensampel

Takarmatur Gunnar Asplund

Takarmatur Gunnar Asplund

Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil

Bordslampor i directoirstil

Bordslampor i directoirstil

Vårt Nyhetsbrev