Arkiv

Belysning - Sida 3271

1786 - Bordslampa opakt glas

1786 - Bordslampa opakt glas

Bordslampa 1950 tal teak

Bordslampa 1950 tal teak

Carl Thore

Carl Thore

Ljusstakar

Ljusstakar

Einar Bäckström taklampa

Einar Bäckström taklampa

Taklampa

Taklampa

Bordslampa 1960-tal

Bordslampa 1960-tal

Ljuskrona 1900-talets andra hälft

Taklampa

Taklampa

Bordslampa

Bordslampa

Vägglampett Art Deco sannolikt Orrefors

Golvlampa

Golvlampa

Vårt Nyhetsbrev