Bordslampa 1950 tal teak
2020-06-15
782981
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, stomme i teak, skärm i textil, höjd ca 43 cm
SMärre slitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen