Arkiv

Belysning - Sida 3139

Ljuskrona omkring 1900

Ljuskrona omkring 1900

Taklampa Tyringe

Taklampa Tyringe

Lampbord 1930-tal

Lampbord 1930-tal

Golvlampa

Golvlampa

Väggappliquer mässing 1900-tal

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Taklampa

Taklampa

Bordslampor

Bordslampor

Taklampa

Taklampa

Taklampa 1900-talets första hälft

Bordslampa Skultuna

Bordslampa Skultuna

Vårt Nyhetsbrev