Väggappliquer mässing 1900-tal
2017-08-08
477126
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, barock-stil, 1900-tal, mässing, höjd ca 33 cm
Ytslitage