Arkiv

Belysning - Sida 3053

Takkrona

Takkrona

Bordslampa funkis

Bordslampa funkis

SKRIVBORDSLAMPA

SKRIVBORDSLAMPA

Bordslampa Funkis

Bordslampa Funkis

Takarmatur 1900-talets andra hälft

Ljuskrona

Ljuskrona

Vägglampa 1950-tal

Vägglampa 1950-tal

Takplafond

Takplafond

Royal Copenhagen Blå Blomst Bordslampa

Läslampor

Läslampor

Bordslampa 1930/40-tal

Bordslampa 1930/40-tal

Golvkandelaber smide

Golvkandelaber smide

Vårt Nyhetsbrev