Bordslampa 1930/40-tal
2021-04-21
904779
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, metall och plåt, vridbar ljusarm, märkt i botten D-897, senare bemålad, höjd ca 35 cm
Slitage