Arkiv

Belysning - Sida 3001

Takkrona

Takkrona

Takfotogenlampa

Takfotogenlampa

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona i gustaviansk stil

Ljuskrona i gustaviansk stil

Boprdslampa Böhlmarks

Boprdslampa Böhlmarks

Orrefors bordslampa

Orrefors bordslampa

Josef Frank taklampa

Josef Frank taklampa

Vägglampor

Vägglampor

Ljuskrona i mässing och glas

Ljuskrona i mässing och glas

ASEA golvlampa

ASEA golvlampa

Bordslampa 1960/70-tal

Bordslampa 1960/70-tal

Vårt Nyhetsbrev