Josef Frank taklampa
2019-07-03
659649
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOSEF FRANK, taklampa, Svenskt tenn, mässing, med hissfunktion, diameter ca 47 cm
Slitage och skador / i delar, plastdel mellan sladd och stomme saknas, böjda armar