Arkiv

Belysning - Sida 2891

Bordlampa funkis 1930-tal

Bordlampa funkis 1930-tal

Golvlampor uplight

Golvlampor uplight

Jonas Wagell taklampa

Jonas Wagell taklampa

Bordslamor

Bordslamor

Bordslampor 1900-talets andra hälft

Taklampa

Taklampa

Golvlampor i svart plåt

Golvlampor i svart plåt

Bordslampa 1920-tal

Bordslampa 1920-tal

Väggarmatur 1900-talets mitt

Väggarmatur 1900-talets mitt

Ljuskrona

Ljuskrona

Vägglampor

Vägglampor

Uno & Östen Krisitiansson, vägglampa

Vårt Nyhetsbrev