Vägglampor
2017-11-28
504127
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGARMATURER, 1 par, 190-talets andra hälft, marmor och konstmassa, höjd ca 38, djup ca 18 cm
Bruksslitage