Arkiv

Belysning - Sida 2860

Taklampa

Taklampa

Ljusstake i förgylld mässing

Ljusstake i förgylld mässing

Takarmatur alabaster

Takarmatur alabaster

Takfotogenlampa

Takfotogenlampa

Kandelaber

Kandelaber

Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal

Industrilampa

Industrilampa

Ampel 1940-tal

Ampel 1940-tal

Takarmaturer Jo Hammerborg för Fog & Morup

Carl Fagerlund taklampa Orrefors

Golvlampa mässing

Golvlampa mässing

Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par

Vårt Nyhetsbrev