Takfotogenlampa
2014-08-31
261440
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, vit glaskupa, stomme i metall, höj och sänkbar
kupan med mindre nagg