Arkiv

Belysning - Sida 285

Ljuskrona i sengustaviansk stil

Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar förgylld brons

Kandelabrar 1800-talets första hälft

Bordslampa med figurin

Bordslampa med figurin

Ljuskrona rokoko

Ljuskrona rokoko

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Takplafonder

Takplafonder

Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par

Bordslampa Kina

Bordslampa Kina

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar England

Ljusstakar England

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Vårt Nyhetsbrev