Ljusstakar förgylld brons
2012-03-13
125300
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 24,5 cm