Arkiv

Belysning - Sida 2767

Vägglampor

Vägglampor

Vägglustrar med prismor

Vägglustrar med prismor

Ljusstake 1950-tal

Ljusstake 1950-tal

Ljusstakar

Ljusstakar

Golvlampa i teak

Golvlampa i teak

Takarmatur

Takarmatur

Ampel med kvinnofigurer

Ampel med kvinnofigurer

Väggplåtar koppar

Väggplåtar koppar

Bordslampa i porslin

Bordslampa i porslin

Spegellampetter omkring 1900

Spegellampetter omkring 1900

Takarmatur 1900-talets första hälft

Bordslampor mässing

Bordslampor mässing

Vårt Nyhetsbrev