Vägglampor
2013-07-30
196702
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, 2 elektrifierade ljusarmar vardera, dekor med motiv av bl a rosetter och pärlstav, höjd ca 37 cm
Slitage