Arkiv

Belysning - Sida 2745

Bordslampa funkis

Bordslampa funkis

Ampel i empirestil

Ampel i empirestil

Taklampa Tiffanytyp

Taklampa Tiffanytyp

Rodolfo Dordoni taklampa

Rodolfo Dordoni taklampa

Taklyktor 1900-talets första hälft

Taklampa jugend

Taklampa jugend

Ljuskrona

Ljuskrona

Pendellampa Rubn

Pendellampa Rubn

Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil

Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal

Bordslampa Josef Ekberg

Bordslampa Josef Ekberg

Vårt Nyhetsbrev