Ampel i empirestil
2016-05-31
387491
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL för sex ljus, empirestil, 1900-tal, grönpatinerad plåt med mässingsdekor, höjd ca 61 cm
slitage