Arkiv

Belysning - Sida 2740

Bordslampa 1900-talets andra hälft

Ljussstakar 2 par nysilver

Ljussstakar 2 par nysilver

Ljusstakar 1 par förgyllda

Ljusstakar 1 par förgyllda

Ampel Karl Johan-stil

Ampel Karl Johan-stil

Bordslampor

Bordslampor

Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par

Bordslampa

Bordslampa

Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt

Govlampor 1 par 1900-talets mitt

Takarmatur

Takarmatur

Takarmaturer Carl Fagerlund

Takarmaturer Carl Fagerlund

Taklampa

Taklampa

Vårt Nyhetsbrev