Arkiv

Belysning - Sida 2738

Bordsarmaturer Kina

Bordsarmaturer Kina

Golvlampa

Golvlampa

Bordslampa Palshus

Bordslampa Palshus

Ampel 1800-talets andra hälft

Ampel 1800-talets andra hälft

Ljuskrona 1940-tal

Ljuskrona 1940-tal

Takarmatur

Takarmatur "Bumling"

Golvlampa

Golvlampa

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Vägglystrar 1 par

Vägglystrar 1 par

Vägglampor Örsjö

Vägglampor Örsjö

Taklykta i plåt

Taklykta i plåt

Takarmatur Louis Poulsen

Takarmatur Louis Poulsen

Vårt Nyhetsbrev